• להצעת מחיר אטרקטיבית

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

  הגברה לאירועים קטנים: תשובות לשאלות חשובות

  הגברה לאירועים קטנים היא הפתרון המושלם לחוויה אינטימית וקסומה. בין אם אתם מתחתנים על גג בניין בצהריי שישי, ובין אם אתם מתכננים אירוע צנוע של הרמת כוסית לחג – הגברה היא כלי הכרחי התורם לכל נואם לנאום, ולכל די ג'יי המתכנן להרקיד את המוזמנים. במקביל, בהחלט מומלץ להיעזר באנשי מקצוע שיסייעו לכם בכל הקשור לתכנון וביצוע בפועל של ההגברה.

   

  בניגוד להפקות הגדולות שישראלים רבים אוהבים לתכנן, אירועים קטנים טומנים בחובם אווירה נינוחה ואינטימית בהרבה. עם זאת, רבים חושבים שאירועים בקנה מידה מצומצם זה אינם דורשים מערכת הגברה שתלווה את ההפקה שהם מתכננים – אך טעות בידיהם!  אירועים קטנים, על שלל סוגיהם, נדרשים למוזיקה מלטפת ולסאונד מקצועי בעת נאום על הפודיום. אילו אירועים קטנים זקוקים למערכת הגברה? על שאלה זו, כמו גם על אחרות, ננסה לענות.

   

  • אירועים קטנים הזקוקים למערכת הגברה

  אירועים בקנה מידה קטן הם, למעשה, אירועים עם רשימת מוזמנים מצומצמת וקצרה באופן יחסי להפקות אחרות המתקיימות בישראל:

  1. חתן שבת, חינה, חתונות
  2. הרמת כוסית
  3. ערב גיבוש
  4. הענקת פרסים
  5. כנסים

  רצוי, כמובן, לתכנן את אופן השימוש בציוד ההגברה בהתאם לפרמטרים הבאים: שטח המקום והאם הוא פתוח או סגור, כמות המוזמנים לאירוע, וכמובן – עוצמת הסאונד הנדרשת. במילים אחרות, בין אם האירוע מתקיים בחורשה, בחצר בית, בוילה או במועדון אינטימי – התאמת ציוד ההגברה לאופי האירוע והפרמטרים השונים שלו יהפכו אותו להצלחה מסחררת. מומלץ, בהתאם, להתייעץ עם אנשי מקצוע מיומנים. הצוות בחברת הגברה אפקט  יסייע לכם בכל שלב בתהליך זה.

   

  • ציוד הגברה לאירועים – מחיר

  מחיר ציוד הגברה בו תשתמשו באירוע שלכם מושפע, בראש ובראשונה, מהשאלה הבאה: האם אתם מציינים אירוע קטן או גדול? במידה ומדובר באירוע קטן, השכרת הציוד תישא מחיר נמוך – באופן יחסי, כמובן, לזה שיהיה בשימוש באירועים גדולים. מרחק האירוע ישפיע, גם כן, על המחיר: במידה והאירוע מתקיים במיקום רחוק – כך ההובלה תהיה ממושכת.

   

  סאונד מקצועי – לאירוע אינטימי

  הפרמטרים להצלחתו של אירוע קטן הם רבים – וציוד הגברה הוא בהחלט אחד מהם. בעזרת אפקט הגברה ותאורה, יהיה ברשותכם – ולאורכו של כל האירוע – הציוד המקצועי ביותר ליצירת הסאונד המושלם.

  קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
  Call